Če je krasen dan, greš pač na krasen izlet. Če je pa na izbiro izlet s fajn vodniki PD Mengeš, pol pa ni bilo drugega kot da se nas je nabral 13 fletnih pohodnikov in dve pasji dušici. Mal po ravnem, mal navkreber pa smo osvojil Sv. Trojico pri Pivki . Sonce nas je ogrel, razgledi navdušili, malica podprla, sapica je pa tud bila na vrh, pa saj smo bili na Notranjskem.